Aula im. prof. J. Chłopeckiego
WSIiZ w Rzeszowie

 4 marca 2020 r.
godz. 11.00

Toksyczni ludzie. A co jeśli ja do nich należę?

Nie żyjemy w idealnym świecie, idealnych ludzi. Wokół nas są również ludzie, którzy wywierają negatywny wpływ na nasze życie, poczucie własnej wartości oraz wiarę w siebie i innych. Takie osoby manipulują, kłamią, niejednokrotnie stosują przemoc emocjonalną.

„Pamiętasz jak zrobiłam to dla ciebie, nie ODWDZIĘCZYSZ mi się?”, „Taki z CIEBIE przyjaciel?”, „Gdybyś mnie kochała, to...”. „Wyglądasz pięknie, WRESZCIE schudłaś”, „Wspaniale, że WRESZCIE skończyłaś studia” – znacie to? To tylko część typowych toksycznych komunikatów.

Jeżeli chcecie się dowiedzieć, jak rozpoznać toksycznych ludzi? W jaki sposób należy sobie z nimi radzić, aby ich działanie nie miało wpływu na twoje samopoczucie i relacje? Jakie mają najpopularniejsze cechy? I w końcu jak się odbudować po toksycznej relacji, zapraszamy do udziału w wykładzie dr Ewy Woydyłło-Osiatyńskiej pt. „Toksyczni ludzie. A co, jeśli ja do nich należę?”.

Wykład odbędzie się 4 marca br. o godz. 11:00, w Auli im. prof. Jerzego Chłopeckiego w  Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Wstęp wolny pod warunkiem rezerwacji biletu.


Drukuj