Toksyczni ludzie. A co jeśli ja do nich należę?

4 marca 2020 r. w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania odbyło się spotkanie pt. "Toksyczni ludzie. A co jeśli ja do nich należę?". Zachęcamy do obejrzenia relacji filmowej ze spotkania wieńczącego cykl pt. "Sztuka relacji" z dr Ewą Woydyłło-Osiatyńską.

Sfejsowani. Jak media społecznościowe wpływają na nasze życie, emocje i relacje z innymi? - Relacja filmowa

5 lutego 2020 r. w Centrum Edukacji Międzynarodowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania odbyło się spotkanie pt. "Sfejsowani. Jak media społecznościowe wpływają na nasze życie, emocje i relacje z innymi?". Dawniej ludzie zaprzyjaźniali się ze sobą i wkładali wysiłek w budowanie więzi. W dobie Internetu relacje ulegają widocznemu spłyceniu. Tematem zajęła się dr Ewa Woydyłło. Zapraszamy do relacji filmowej.

W zgodzie ze sobą. Trudne relacje - sztuka stawiania granic - Relacja filmowa

Podczas inauguracji roku akademickiego Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, wykład wygłosiła dr Ewa Woydyłło-Osiatyńska. Był to wykład pt. "W zgodzie ze sobą. Trudne relacje - sztuka stawiania granic" inaugurujący I edycję cyklu "Sztuka relacji".

Zapraszamy do relacji filmowej.

Chcesz mieć rację czy relację?

5 grudnia 2019 r. w IQ Club Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbyło się spotkanie pt. "Chcesz mieć rację czy relację?". dr Ewa Woydyłło-Osiatyńska mówiła na temat budowania dobrych relacji z naszym najbliższym otoczeniem oraz o wpływie jakości tych relacji na nas samych. Podczas spotkania „Chcesz mieć rację czy relację” Pani Doktor zaprezentowała, jak dzięki dobrym relacjom z ludźmi możemy zapewnić sobie lepsze zdrowie, samopoczucie, a co za tym idzie dłuższe i bardziej satysfakcjonujące życie.

Zapraszamy do relacji filmowej.

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
W przypadku braku akceptacji naszej polityki prywatności mogą przestać działać niektóre funkcje strony.